Kilka Szczegółów!

INFORMATOR PIELGRZYMKOWY

ŚCIEŻKA HARCERSKA

Dedykowana jest dla drużyn harcerskich i zz-etów. Jeśli chcesz przyjechać na pielgrzymkę ze swoja jednostką wybierz tę trasę.

ŚCIEŻKA INSTRUKTORSKA

Jeśli jesteś instruktorem i przyjeżdżasz na pielgrzymkę indywidualnie to trasa instruktorska jest dla Ciebie.

ŚCIEŻKA WĘDROWNICZA

Przyjedź z drużyną wędrowniczą i zmierz się z wyzwaniami trasy wędrowniczej. Jesteś wędrownikiem i przyjeżdżasz sam? Świetnie! Dołączymy Cię do któregoś ze zgłoszonych patroli.

Warsztaty Design Thinking – informacje

ŚCIEŻKA ZDALNA

Odległość nie pozwala Ci przyjechać na pielgrzymkę? Nic straconego! Przeżyj pielgrzymkę razem z nami na specjalnie przygotowanej trasie zdalnej.

NOCLEG

Ze względu na COVID-19 nocleg możliwy będzie tylko na bazie namiotowej w namiotach turystycznych. W namiocie mogą spać maksymalnie 3 osoby. Obowiązuje ekwipunek biwakowy.

Adres: Parking Jasnej Góry, ul. Klasztorna.

Kliknięcie zdjęcia uruchomi trasę w mapach Google!

KOSZT PIELGRZYMKI

Odpłatność za pielgrzymkę wynosi 30 zł płatne na konto lub 35 zł płatne na miejscu w biurze pielgrzymki.

Płatności dokonujemy całymi drużynami.

Nazwa:  Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Górnośląski

Numer konta: 18 8876 0009 0034 9011 2000 0003

Tytułem: Składka programowa-pielgrzymka harcerska [nazwa drużyny]

Płatność przelewem należy dokonać do 9 września.

KOSZT TRASY ZDALNEJ WYNOSI 15 zł (pakiet pielgrzyma)

Bardzo nam zależy, aby na pielgrzymkę przyjechały do nas drużyny z dalszych części Polski,
dlatego pracujemy nad znacznym dofinansowaniem do transportu autokarowego.
Szczegóły:
www.jasnagora.zhr.pl/dofinansowanie-dojazdu/

Wyżywienie

Zapewniamy sobotni obiad oraz wrzątek w bazie namiotowej. Śniadania i kolacje drużyny przygotowują we własnym zakresie.

Obiad wydawany będzie w jednorazowych  naczyniach.